Bosch

100% kvalita

je zárukou nejlepších výsledků testů. A spokojených zákazníků. Domácí spotřebiče Bosch podstupují náročné testování v nezávislých testech kvality spotřebičů. Není to jen důkaz o kvalitě našich technických odborníků, ale zároveň i vaše ujištění, že si vybíráte nekompromisní kvalitu, technickou dokonalost a naprostou spolehlivost.

Chladnička

Chladničky

Vestavné chladničky s mrazicí částí vždy dokonale ladí.

Pokud nepotřebujete opravdu velký mrazák, doporučujeme vám vestavnou chladničku s integrovanou mrazicí částí, kterou lze báječně začlenit do koncepce kuchyňské linky vaší kuchyně. Získáte tak spoustu místa na pizzu, zmrzlinu na dezert, kostky ledu do chlazených nápojů nebo zmrazené bylinky. Díky naší technologii VitaFresh Pro zůstane vaše ovoce a zelenina až třikrát déle čerstvé. A protože je vnitřní prostor flexibilní, dokážete dovnitř naskládat veškeré své potraviny a nádoby a vždy vše snadno najdete.

Myčka

Myčky

Bosch je nejprodávanější značka myček nádobí na světě.

Úžasně tiché, úžasně přizpůsobivé. Myčky nádobí Bosch jsou navrhovány, aby maximalizovaly využitelný prostor a schopnost přizpůsobit se vašim potřebám. Poskytujeme vám tak prostor, který potřebujete k uspořádání a účinnému umytí svého nádobí.

Trouba

Trouby

Život je skvělý. S vestavnými troubami Bosch bude také lépe chutnat.

Při vývoji našich trub jste pro nás měřítkem vy a váš každodenní život. Spotřebiče vyrábíme z těch nejkvalitnějších materiálů a testujeme jejich odolnost při nespočetných zátěžových testech. Proto si můžete být jisti, že vám budou stále skvěle sloužit. Den za dnem.

Varná deska

Varné desky

Jediné, co musíte pro dokonalý steak udělat, je zapnout varnou desku.

Naše varné desky poskytují širokou řadu funkcí, které vám pomohou připravit jídlo přesně tak, jak je máte radi. Například funkce FryingSensor Plus dohlíží na váš steak, zatímco vy vybíráte to správné víno. HighSpeed zóna vaší varné desky nejenže dokáže přivést váš pokrm k varu o 20 % rychleji, ale také si hravě poradí s prudkým opékáním na pánvičce.

Odsavač

Odsavače

Naše nástěnné odsavače par představují silný výkon a dokonalý design.

Abychom měli jistotu, že jsou naše odsavače par skutečně odolné proti rzi, stříkáme je slaným aerosolem po dobu 24 hodin. Pokud odolají, zahříváme pod nimi kyselinu dodekanovou až do bodu, kdy se z ní uvolňují mraky kouře. Pokud se takový hustý kouř v krátké době vyčistí a zanechá ryze čistý vzduch, můžeme o takovém odsavači par opravdu tvrdit, že splňuje nejpřísnější standardy kvality Bosch, a vy si jej můžete vzít bez obav domů.